تبلیغات

صفحه اینستاگرام کریستیانو رونالدو محبوب ترین صفحه دنیا + عکس

صفحه اینستاگرام کریستیانو رونالدو محبوب ترین صفحه دنیا کریستیانو رونالدو با 144 میلیون دنبال کننده محبوب ترین فرد اینستاگرام لقب گرفت .

بی شک کمتر کسی در دنیا و ایران نام کریستیانو رونالدو را نشنیده و حداقل یک بار چهره اش را ندیده است .

کریستیانو رونالدو بازیکن محبوب پرتغالی که ید طولایی در شکستن رکوردها دارد باز هم با 144 میلیون فالوور توانست محبوب ترین فرد اینستاگرام نام بگیرد .

صفحه اینستاگرام کریستیانو رونالدو به آدرس https://www.instagram.com/cristiano/ در حال حاضر با 144 میلیون دنبال کننده محبوب ترین صفحه در اینستاگرام لقب گرفته است .

کریستیانو رونالدو محبوب ترین فرد اینستاگرام

کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیاى فوتبال فالوور هایش از سلنا گومز در اینستاگرام پیشى گرفت و حالا پس از مدت ها جایگاه سلنا گومز را که دارای بیشترین فالوور در اینستاگرام بود را میگیرد.

رونالدو در تابستان امسال از جمع کهکشانی ها (لقب تیم فوتبال رئال مادرید) جدا شد و به تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا پیوست.

او قبل از این انتقال در بین محبوبترین افراد اینستاگرام ، رتبه دوم را داشت، اما بعد از رفتن به یوونتوس طرفداران تیم جدید او در ایتالیا به دنبال کنندگان رونالدو اضافه شد.

صفحه اینستاگرام کریستیانو رونالدو

این انتقال بزرگ دنیای فوتبال باعث شد رونالدو چندین هفته جزو ترندهای اینستاگرام باشد و تعداد دنبال کنندگان او افزایش یابد.

بعد گذشتن ۴ ماه از آمدن رونالدو به ایتالیا، او حال با ۱۴۴ میلیون دنبال کننده محبوترین فرد اینستاگرام است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار