تبلیغات

جزییاتی جدید از کودک آزاری در ولنجک

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران درخصوص خبر تجاوز به کودکی در ولنجک، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش صبحانه،معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران درخصوص خبر تجاوز به کودکی در ولنجک، توضیحاتی ارائه کرد.

مهشید موقر با بیان اینکه سازمان بهزیستی از طریق اورژانس اجتماعی وارد بررسی این موضوع شده اما این حادثه در مهد کودک‌ رخ نداده است گفت: در حال حاضر پرونده‌ای در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری در جریان است و این موضوع از طریق سیستم قضایی در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه حادثه رخ داده در یکی از «سراهای محله» منطقه ولنجک رخ داده است، اظهار کرد: اورژانس اجتماعی وارد این «سرای محله» شد و بررسی‌های لازم را انجام داده است اما با این وجود مستنداتی در مورد حادثه رخ داده به دست نیاورد.

به گفته موقر ، اورژانس اجتماعی هفته گذشته به سیستم قضایی نیز مراجعه کرده اما گفته شده است که هنوز امکان ارائه اطلاعات مربوط به این پرونده و معرفی خانواده کودک به اورژانس اجتماعی وجود ندارد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران تاکید کرد: سازمان بهزیستی هنوز به خانواده این کودک دسترسی نیافته اما به محض اجازه سیستم قضایی اقدات لازم در مورد این کودک و خانواده اش را انجام خواهد داد.

هفته گذشته داریوش بیات‌نژاد مدیرکل بهزیستی استان تهران ضمن تکذیب خبر تجاوز به پسر بچه‌ای ۶ ساله در یکی از مهدکودک‌های زیر نظر سازمان بهزیستی گفته بود که در بررسی‌های اولیه و بازدید از ۱۲ مهد تحت پوشش، وقوع چنین اتفاقی در مراکز تحت پوشش بهزیستی استان تایید نشده است.

وی همچنین گفته است: جزئیات مهدکودک متخلف قطعا در پرونده و در سیستم قضایی وجود دارد، اما براساس آخرین اطلاعاتی که کسب کرده‌ام این اتفاق در مهدکودکی که دارای مجوز فعالیت از سازمان بهزیستی باشد، نیفتاده و این مهدکودک غیرمجاز بوده است.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار