تبلیغات

سلطان میوه هم دستگیر شد

«میوه فروش کلاهبرداری که در ازای فروش سیب زمینی، پیاز، گوجه و خیار میلیون ها تومان از حساب مشتری ها برداشت می کرد!» چند روز پیش گزارشی از دستگیری میوه فروش کلاهبرداری منتشر شد که در مغازه میوه فروشی کارت عابر بانک مشتریانش را در لحظه خرید کپی و با استفاده از رمزی که مشتری در اختیار وی قرار می داد موجودی اش را برداشت می کرد.

به گزارش صبحانه،«میوه فروش کلاهبرداری که در ازای فروش سیب زمینی، پیاز، گوجه و خیار میلیون ها تومان از حساب مشتری ها برداشت می کرد!» چند روز پیش گزارشی از دستگیری میوه فروش کلاهبرداری منتشر شد که در مغازه میوه فروشی کارت عابر بانک مشتریانش را در لحظه خرید کپی و با استفاده از رمزی که مشتری در اختیار وی قرار می داد موجودی اش را برداشت می کرد.

یکی از شاکیان در این گزارش می گوید:چند کیلو خیار و گوجه برای من ۵ میلیون آب خورد ! کاربری نوشته: «این قدر میگن رمز کارت تون رو به کسی ندید، این هم نتیجه اش. مشتری بی خبر از همه جا برای یک کیلو خیار و گوجه میلیون ها تومان پول داده!»

منبع:روزنامه خراسان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار