تبلیغات

تدوین آیین‌نامه تاکسی‌های اینترنتی

اولین جلسه کارگروه شرکت های تاکسی آنلاین در اتحادیه کسب و کارهای مجازی تشکیل شد. این جلسه با حضور مدیران شرکت های تاکسی آنلاین، نمایندگان پلیس اماکن و پلیس فتا تشکیل و در آن مشکلات این نوع کسب و کارها بررسی شد تا پیش‌زمینه‌ها برای تدوین آیین‌نامه تاکسی‌های اینترنتی مطرح شود؛

 آیین‌نامه‌ای که هدف اصلی‌اش جلوگیری از پلمب شدن تاکسی‌های اینترنتی در آینده است.

دبیر انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی در این جلسه خبر داد که ۳۰ تاکسی آنلاین در کشور مشغول فعالیت هستند و نیمی از این تاکسی‌ها در شهرستان‌ها فعال اند.الفت‌نسب از تدوین آیین‌نامه تاکسی‌های آنلاین خبر داد و زمان تقریبی ارائه آن را یک ماه دیگر اعلام کرد. او هدف از تشکیل این کارگروه را تعیین همین آیین‌نامه بیان کرد و درباره جزئیات آن، این‌گونه توضیح داد: شرکت‌های تاکسی آنلاین به آیین‌نامه نیاز دارند؛ برای مثال باید کال‌سنتر داشته باشند، سوءپیشینه راننده‌ها کنترل شود، مباحث انتظامی رعایت شود یا قوانینی در بحث رعایت حقوق مصرف‌کننده باید لحاظ شود.با وجود این آیین نامه و اعطای آن به موسسات مجاز تاکسیرانی آنلاین، دیگر شاهد پلمب شدن این مجموعه‌ها نخواهیم بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار