تبلیغات

آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن1396

به گزارش اولی ها : براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها، امروز دربرخی نقاط استان های کرمان،سیستان و بلوچستان،خراسان شمالی،خراسان رضوی،خراسان جنوبی،ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده کاهش وزش باد پیش بینی می شود.

روز یکشنبه این وضعیت در بعضی ساعات در بخش هایی از کرمان و خراسان جنوبی پیش بینی می شود و طی این دو روز آینده در غالب مناطق کشور افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

از یکشنبه شب سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور شده و روز دوشنبه استان های واقع در غرب،شمال غرب به تدریج مرکز،ارتفاعات البرز،استان های واقع در جنوب،ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس مرکزی را تحت تاثیر قرار داده و سبب بارش و برف و وزش باد در این مناطق خواهد شد.

روز سه شنبه علاوه بر تشدید بارش در نواحی ذکر شده، این سامانه بارشی بخش هایی از جنوب غرب،شمال شرق و استان واقع در جنوب دریای خزر را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

روز دوشنبه به ویژه روز سه شنبه به سبب افزایش سرعت وزش باد بر روی کشور عراق و شمال عربستان و خیزش گرد و خاک در این مناطق پدیده گرد و خاک برای جنوب غرب کشور دور از انتظار نیست

آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور و مراکز استانها 21 بهمن1396

 

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار