تبلیغات

آخرین وضعیت اعزام دانشجویان به عمره دانشجویی

به گزارش صبحانه،با اشاره به آمار اعزام دانشجویان به عتبات در دوره هجدهم، گفت: از ابتدای این دوره از اعزام‌ها تا امروز 9 هزار دانشجو در قالب 270 کاروان دانشگاهی از 10 ایستگاه پروازی تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، سیستان و بلوچستان، تبریز، یزد، کرمان، ساری و گلستان به صورت هوایی و زمینی به عتبات عالیات اعزام شده‌اند.

وی ادامه داد: اعزام‌های دوره هجدهم عتبات دانشگاهیان  تا 16 اردیبهشت ماه سال جاری و سه روز قبل از ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان درخصوص تسهیلات سفرهای دانشجویان اضافه کرد: متأسفانه نتوانستیم برای دانشجویان تخفیفی بگیریم اما بانک مربوط و صندوق رفاه وامی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند.

فقیهی در خصوص ثبت نام نوزدهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات گفت: ثبت نام نوزدهمین دوره عتبات بعد از ماه رمضان شروع و پس از آن اعزام دانشجویان در این دوره آغاز می شود.

وی با اشاره به اعزام در ایام نوروز ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروز 60 کاروان به عتبات اعزام شدند که بیشتر این کاروان‌ها متشکل از اساتید و نخبگان دانشگاهی حضور داشتند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص آخرین وضعیت اعزام دانشجویان به عمره دانشجویی گفت: این سازمان مطیع سازمان حج و زیارت است و اگر سهمیه ای دریافت شود اعزام عمره دانشجویان آغاز خواهد شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار