تبلیغات

شگرد سارقان خودپردازهای تهران فاش شد!

سارق خودپرداز‌های سطح شهر نحوه سرقت از خودپرداز‌ها و خودرو‌های گرانقیمت را تشریح کرد.

به گزارش صبحانه،سارق دستگاه‌های خودپرداز که این روز‌ها در شبکه‌های مجازی سر و صدای بسیاری کرده، گفت: از سال ۹۱ تا ۹۶ به خاطر سرقت از یک مغازه زندان بودم. پس از آزادی تلاش کردم راهی را انتخاب کنم تا وضع مالی‌ام بهتر شود.

وی با بیان اینکه دارای همسر و فرزند است، افزود: همسرم از سرقت‌ها خبر ندارد، او فکر می‌کند دو شیفت در روز آرماتوربندی می‌کنم و هزینه‌های زندگی از این طریق به دست می‌آید.

این سارق سابقه‌دار ادامه داد: با این حال آرماتوربندی درآمد خاصی نداشت و من برای رد مالی که نزول کرده بودم، مجبور به سرقت شدم.

وی گفت: ما یک تیم چهار نفره بودیم که خودرو‌های گرانقیمت را سرقت می‌کردیم و از خودرو‌هایی مانند «پِرادو» و «بی‌اِم‌و» برای سرقت‌های دیگر استفاده می‌کردیم.

این سارق با اشاره به سرقت دستگاه‌های خودپرداز تصریح کرد: ما در نقاط مختلف تهران از جمله میرداماد این دستگاه‌ها را با شگرد خاص به صورت کامل سرقت می‌کردیم، تیم چهار نفره ما مجهز به اَنبُر بزرگ بود که با بریدن پایه‌ها و حاشیه بدنه، دستگاه را سرقت و هر چه در آن بود بین خودمان به طور مساوی تقسیم می‌کردیم./مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار