تبلیغات

کشف ۱۲ کیلو گرم تریاک از باطری خودرو +عکس

۱۲ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط ماموران گمرک از داخل باطری یک دستگاه کامیون کشف شد.

به گزارش صبحانه،ماموران گمرک سرخس به فاصله دو روز پس از بهره برداری از پیشرفته‌ترین ایکس ری کامیونی در این گمرک با کمک ایکس ری کامیونی و سگ موادیاب از داخل باطری یک دستگاه کامیون ۱۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

مواد مخدر به طرز ماهرانه‌ای داخل باطری کامیون جاسازی شده بود که با هوشیاری ماموران گمرک و با همکاری نیرو‌های مرزرانی کشف و ضبط شد.

گمرک سرخس در هفته گذشته با حضور رئیس کل گمرک ایران به ایکس ری کامیونی مجهز شد و ماموران گمرک به کمک همین دستگاه موفق به کشف کشف این میزان مواد مخدر شده اند.

کشف ۱۲ کیلو گرم تریاک از باطری خودرو +عکسبر اساس این گزارش، گمرک سرخس در شمال شرقی استان خراسان رضوی و کشور قرار دارد که هم مرز با کشور ترکمنستان است.

گمرک ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر و کالا طی سال‌های اخیر مورد توجه سازمان‌های بین المللی بوده و بر اساس گزارش دفتر اطلاعات منطقه‌ای سازمان جهانی گمرک ایران در سال گذشته توانست در کشف انواع مواد مخدر رتبه نخست و در کشف کالای قاچاق رتبه دوم را کسب کند./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار